Ana Sayfa / BEKÇİLİK / 2019 da 10 Bin Bekçi Alınacak
10-bin-bekci

2019 da 10 Bin Bekçi Alınacak

Çarşı ve mahalle bekçisi alımlarının son hız devam ettiği bugünlerde 2019 yılı içerisinde kullanılmak üzere kadro tahsis edildiği ve resmi gazete yayınlandığı ortaya çıktı. Emniyet Genel Müdürlüğü kadrosu dahilinde gösterilen çarşı ve mahalle bekçisi kadrosunun 2019 yılında kullanılacağı tahmin edilmektedir.

10 Bin Yeni Bekçi Alınacak!
Polise destek niteliğinde alımların tekrar başladığı çarşı ve mahalle bekçiliğinin polis akademisi tarafından yayınlanan duyurularla alımlarına devam edilmektedir. Çarşı ve mahalle bekçisi olmak isteyen binlerce adaya müjde ise yeni yayınlanan resmi gazeteden geldi resmi gazete de yayınlanan kararname ile Emniyet Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığına 10 bin 36 kadro tahsis edilmiş durumda.

Yeni tahsis edilen 10 bin 36 kadronun Emniyet Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığına dağılımı ise şu şekilde;
İçişleri Bakanlığında; 1 kaymakam, 1 yazı işleri müdürü, 1 nüfus müdürü, 1 üçüncü derece şef, 2 beşinci derece şef, 1 programcı, 2 bilgisayar işletmeni, 3 beşinci derece veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 3 altıncı derece veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 4 yedinci derece veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 4 sekizinci derece veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 6 dokuzuncu derece veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 2 şoför, 2 hizmetli, 1 kaloriferci, 2 dağıtıcı olmak üzere toplam 36 yeni kadro tahsis edilmiştir.

Emniyet Genel Müdürlüğüne ise 10 bin yeni çarşı ve mahalle bekçisi alım kadrosu tahsis edilmiştir. Şimdiden tüm çarşı ve mahalle bekçisi adaylara hayırlı olsun diliyoruz. İlanın ise şuan ki alımın bitmesinin ardından 2019 ortalarına doğru yayınlanacağı tahmin edilmektedir.

2019 da 10 Bin Bekçi Alınacak
5 (100%) 1 vote[s]

Hakkında Yönetici

Pomem, pmyo, paem, pöh, bekçi ve asker alımlarına yönelik adayları bilgilendirmek amacıyla buradayız.

İlginizi Çekebilir!

bekci-parkur

Bekçilik Fiziki Yeterlilik Parkuru

Polis akademisi tarafından 1. dönem çarşı ve mahalle bekçisi alımları için geçtiğimiz günlerde yayınlanan fiziki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.