Ana Sayfa / BEKÇİLİK / Bekçilik Sonuçları Açıklandı!
bekci-sonuc

Bekçilik Sonuçları Açıklandı!

Çarşı ve mahalle bekçisi alımlarını ilk kez polis akademisinin yapmış olduğu son alım olan 7 bin çarşı ve mahalle bekçisi alım sonuçları açıklandı. Polis akademisi başkanlığının dün gece yapmış olduğu duyuru ile birlikte illere alınan 7 bin çarşı ve mahalle bekçisi sonucu açıklanmış durumda. Polis akademisi yaptığı duyuru da şu ifadelere yer verdi.

1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
Asıl adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüklerinden temin edilecektir) en geç 03 Aralık 2018 tarihinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Yedek olarak belirlenen adaylara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak belirlenen adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Yedek olarak belirlenen adaylar planlama yapılması halinde planlandığı ildeki Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından sırası ile çağrılacaktır.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

Çarşı ve Mahalle Bekçisi Sonuçlarına Aşağıdan Ulaşabilirsiniz

http://pasonuc.pa.edu.tr/

Bekçilik Sonuçları Açıklandı!
5 (100%) 1 vote[s]

Hakkında Yönetici

Pomem, pmyo, paem, pöh, bekçi ve asker alımlarına yönelik adayları bilgilendirmek amacıyla buradayız.

İlginizi Çekebilir!

bekci-parkur

Bekçilik Fiziki Yeterlilik Parkuru

Polis akademisi tarafından 1. dönem çarşı ve mahalle bekçisi alımları için geçtiğimiz günlerde yayınlanan fiziki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.