Ana Sayfa / ASKER ALIMI / Uzman Çavuş Keskin Nişancı Olabilir mi
bora 12 keskin nisancı

Uzman Çavuş Keskin Nişancı Olabilir mi

Uzman Çavuş Keskin Nişancı Olabilir mi

Keskin Nişancı Kimdir

Keskin nişancı, uzun namlulu silahlarla -ve genellikle- uzun mesafeden hassas atış yapmak üzere yetiştirilmiş kimse. Çoğunlukla polis, asker gibi silahlı bir birlikte görev alan bu kimselere keskin nişancı tüfekleri ile özel eğitim verilir.Her keskin nişancı silahı kullanan kişi keskin nişancı değildir.  keskin nişancı yolmak bazen yıllar sürebiliyor  Devamlı çalışmak çalışmak tetik hassasiyetini iyi bilmek silahını tam anlamıyla bütün olmaktır.

Keskin Nişancının Tanımı Nedir ?

Geçmişimiz , Günümüz Ve geleceğin muhabere ortamlarında 400 ile 600 metre mesafelerde ( orta menzilli )  vuruşları ve kullanım elastikiyeti yüksek  olan  Planlı ve aniden çıkabilecek hedefleri  imha edebilecek kişidir.  Keskin nişancı ani kararlar verebilen ve uygulayan profesyonel bir askerdir. Bir keskin nişancı  uygun silah ve techiz

Kullandığı silah özellikleri ;

  1. Ayarlanabilir Çatal Ayak
  2. Dürbün
  3. Ayarlanabilir Yanaklık
  4. Ayarlanabilir Dipçik
  5. Namlu Boyu ( 60-66 Cm )  en uygun olanları
  6. Tetik Tertibatının ( tetik hassasiyeti ayarı )

Bir keskin nişancı silahındaki  olmazsa olmaz özelliklerinden birazı sizlere yazdım bunlar sayesinde keskin nişancı rahat bir şekilde silahla bütünleşip en uygun atışı yapabilmektedir.

Uzman Çavuş Keskin Nişancı Olabilir mi ?

Evet Kesinlikle olabilir keskin nişancı Rütbe ayırmadan  kabiliyetli kişiler tarafından seçilip eğitilir.  Eğitimler her ne kadar kısa sürse de  keskin nişancı  olan kişi kendisini her zaman geliştirmelidir yoksa ben seçildim keskin nişancı oldum demeyle olmaz olamazda.

Uzman çavuş rütbesindeki bir çok silah arkadaşımız bir çok tehlikeli görevlerde yer almış olup halen görevlerini en iyi şekilde yapmaktadır.  Silahla bütün olup rahat olmanız gerekmektedir. bu sayede imha edeceğiniz hedefe konsantre olabilir ve tek atışta  imha edebilirsiniz.

Keskin Nişancı Nasıl Olunur ?

Her profesyonel asker kesken nişancı olamaz  neden olamaz heyecan dolu birisi yada panik atak olan birisi olamaz o an ne yapacağını bilemez.  Ve kesinlikle Keskin nişancı olan kişi hızlı düşünüp   karar veren kişi olmalıdır.

Uzman Çavuş kişilerde keskin nişancı olabilir.

 

Son Olarak Hususi En Sona Sakladığım Silah Bora-12 Tamamen Yerli İmkanlarla Üretildi

bora 12 keskin nisancı

Uzman Çavuş Keskin Nişancı Olabilir mi
5 (100%) 1 vote[s]

Hakkında alpagu

Pomem, pmyo, paem, pöh, bekçi ve asker alımlarına yönelik adayları bilgilendirmek amacıyla buradayız.

İlginizi Çekebilir!

astsubay maaşları

Astsubay Maaşları Ne Kadar

Astsubay Maaşları Ne Kadar? Herhangi bir operasyon gerçekleştirildiği zaman bunların tümüne katılan astsubaylar, buralara emri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.